Emzikli Uyku Dostu olan Sevimli Peluş Arkadaşıyla Rahat Bir Uyku

Emzikli-Uyku-Dostu-olan-Sevimli-Peluş-Arkadaşıyla-Rahat-Bir-Uyku

Emzikli Uyku Dostu bebeklerin uyurken en sevdiği sevimli peluş arkadaşı olmaktadır. Bebeklerde uyku eğitimi verilirken ailelerin dikkat etmesi gerekenlerden biri bebeğinizin uyurken sizin uyutmak için verdiğiniz çabalara alışmamasıdır. Sizin yardımınızla uyumaya alışan bebekler gece uyandıklarında da yine uyumaları için size ihtiyaç duyacak olmalarıdır.
Bebeğinize emzikli uyku dostuyla kendi yatağında uykuya dalmayı öğretmek hem bebeğinizin, hem de sizin geceleri uzun saatler boyunca uyuyabilmeniz için sevimli peluş uyku’daki arkadaşı olarak uygun bir seçim olacaktır.

Uyku bebeğe Uyku Dostuyla öğretilebilir bir şey midir?

Uyku Dostları olan peluş arkadaşlar ve emzikli oyuncak bebekler ile uyku öğretilebilen ve öğrenilebilen bir beceridir. Bu süreçte uyku dostları olan sevimli peluş arkadaşlar işimizi oldukça kolaylaştırır. Biz anne babalar, ilk haftalardan itibaren istemsiz olarak bebeklerimize nasıl uyuyacaklarını öğretiyoruz. Sallanarak, emerek veya kucakta uyumak tekrarlar sonucu öğrenilmiş davranışlardandır.

Bebeklere uyku dostlarından olan uyku fili, uyku tavşanı, uyku ayıcığı günü peluş arkadaşlar ile uykuya dalmak da öğretilebilir.

Peki bebeklere uyumak için sevimli peluş arkadaşını nasıl alıştırırız?

Uyku dostunuz bebeğinizin yanında olmalı ve uyku dostuyla kendi kendine uykuya dalmayı öğrenecektir.

Kolik ve uyku sorunları olan bebekler için emzikli uyku dostuyla bir uyku rutini oluşturmak gerekir. Çünkü rutin bebeklere kendini güvende hissettirir, bir sonraki adımda ne olacağını bilmek onları rahatlatır, huzurlu yapar. Pediatristler 4. Aydan itibaren uyku rutininde uyku dostlarını tavsiye ediyorlar.Kendini güvende hisseden bebekler daha rahat uykuya dalıyor.

Emzikli Uyku Dostu olan Peluş Arkadaşları nasıl seçmeliyiz?

Nookums Emzikli Uyku Dostu ürünlerimiz, bebeklerinizin küçük ellerinin sarılması, sakinleşmesi ve mutlu bir şekilde uykuya geçmesi için tasarlanmış ve dokunma ve keşfetmeleri için özel olarak yumuşacık dokunmuştur. Bebeğinizin Nookums Uyku Dostlarının ölçüleri tamamen bebeklerinize özel tasarlanmıştır.
Nookums Uyku Dostlarımıza hem mağazamızdan hem de instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Uyku Arkadaşlarımızı incelemek ister misiniz?

Emzikli Uyku Dostu olan Sevimli Peluş Arkadaşıyla Rahat Bir Uyku” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir