Uyku Arkadaşı Neden Tercih Edilmektedir?

Uyku-Dostu-Neden-Tercih-Edilmektedir

Uyku arkadaşları uykuya dalmakta zorlanan bebeklere yardımcı olmaktadır. 4 aylıkken bebeğinize uyku dostu pelüş oyuncak almadıysanız, geç kalmış sayılmazsınız. Anne babasının odasından kendi odasına geçen, hatta gündüzleri kreşe giden çocuklarınızın da uykuya dalarken kendilerini daha huzurlu ve güvende hissetmeleri için uyku dostundan yararlanabilirsiniz.

Bebeklere Uyku Dostunun Faydaları nedir?

Bebekler için uyku oyuncakları oldukça önemlidir. Uyku dostu pelüş arkadaşına alışan bebekler uyku dostlarının verdiği güvenle daha rahat olarak huzurlu bir uykuya dalmaktadırlar.
Bebeklerde önce görme, sonra da tutma yetenekleri gelişir. Uykuya dalarken sarılmak, onlara güven hissi verir. Emzikli uyku arkadaşı, ona bu konuda destek olacaktır. Başlarda siz bebeğinizin ellerine arkadaşını verirseniz, zaman içinde zaten kendiliğinden arkadaşına sarılmaya başlayacaktır.
Çocuğunuzun çok seveceği uyku oyuncağı sayesinde uykusuz geçen geceleriniz azalır, yaşam kaliteniz artar. Bu sayede kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca uyku dostu pelüş arkadaşı sayesinde çocuğunuzun gece yarısı uyanıp kendini güvende hissetmek için yatağınıza gelme sorununu azaltacaktır.

Hangi Emzikli Uyku Dostu Peluş Arkadaşı Seçmeliyim?

Nookums Çıkarılabilir Emzikli Uyku Dostlarımız en yüksek kalite standartlarına uygun olarak hazırlanmakta olup bebeğiniz için çok sevimli bir arkadaş olacaktır. Çıkarılabilir Emziği ile dilerseniz bebeğinizin en sevdiği emzik ile de kullanabilir ya da bebeğiniz büyüdükçe ona uygun bir emzik de takabilirsiniz.
Nookums Uyku Dostlarımıza mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Uyku Arkadaşlarımızı incelemek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir