Nookums Uyku Dostu emzikli peluş arkadaşlar, emziklere aşık dört çocuk annesi tarafından tasarlanıp sizlerin beğenisine sunuldu. Emziklerin etrafta kaybolmasından bıkan, emziklerin kaybolmalarını önleyecek bir çözüm ararken aynı zamanda her çocuğunun da farklı markalarda emziklerden hoşlandığını fark ederek, farklı emziklerle kullanılabilen uyku dostunu ilk bulan kişi oldu.

Nookums uyku dostları piyasada bulunan birçok emzik markasına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Beş farklı tasarım ile Nookums’a hayat vererek, binlerce bebeğin ve ailelerinin hayatına konfor ve rahatlık kazandırıldı.

2013 yılında, Nookums ürünlerine yeni modeller ekleyerek büyümeye başladı. İlk olarak lavanta kokulu Lovies modelini geliştirdi. Sonrasında uyku dostlarına takılabilen diş kaşıyıcı Chillies, Daha sonrasında sallandığında ses çıkartarak bebeklerin kendi kendilerine oynamalarını destekleyen Shakies’i ve bu ürünleri takiben yumuşacık dokusuyla bebeklere sıcaklık veren Blankies ürünlerini geliştirdi. Şu anda ilk çıkarttığı ürünlerin tasarımlarını güncelleyerek Buddies serisini oluşturdu.

Küçük, sıcak ve dinamik bir aile şirketi olarak, sizlerin görüşleri, beri bildirimleri ve geliştirme önerilerinize her zaman açığız.

Sizlerin de tüm annelerimiz kadar Nookums uyku dostlarımızdan memnun kalacağınızdan eminiz.